Zmieniamy się dla Ciebie! – zobacz uti.pl w nowej odsłonie.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem wiemy, jak ważny jest rozwój. Nieustannie pracujemy nad tym, aby dopasować się do najnowszych trendów i jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów. Dlatego uznaliśmy, że nastał czas na zmiany i już dziś możemy z dumą przedstawić Ci zupełnie nowe uti.pl

Co zmieniliśmy?
Po siedmiu latach postanowiliśmy pożegnać nasze stare logo. Na nowe wybraliśmy puzzla w charakterystycznym dla uti.pl zielonym kolorze. Zdecydowaliśmy się na ten właśnie znak, bo to on najlepiej opowiada o filozofii naszej firmy. Pojedynczy puzzel jest częścią układanki – pozornie jedną z wielu, ale niezbędną dla stworzenia całości. Układaniem takiej właśnie układanki jest naszym zdaniem prowadzenie biznesu w sieci. Na sukces firmy składa się wiele elementów, które współgrają ze sobą i wzajemnie uzupełniają się, a pełną skuteczność może zagwarantować tylko umiejętne połączenie ich wszystkich. Proponowane przez nas usługi uznajemy za elementy układanki, którą nasz klient kompletuje ,aby efektywnie prowadzić swoją firmę w internecie.

Całkiem nowa strona www
Logo to nie jedyna rzecz, którą poddaliśmy gruntownym zmianom. Uważna obserwacja działań naszych klientów sprawiła, że dokonaliśmy przebudowy naszej strony internetowej. Zadbaliśmy, aby była lepsza, bardziej funkcjonalna i przyjazna odbiorcom. Zależało nam przede wszystkim, aby nasi klienci w łatwy sposób mogli zapoznać się z naszymi propozycjami. Teraz na naszej stronie znajdziesz więcej informacji o oferowanych przez nas usługach i bardziej intuicyjne menu. Odświeżeniu uległa też szata graficzna – wybraliśmy nowoczesne, dynamiczne grafiki, które nie odciągają uwagi od treści, lecz stanowią jej uzupełnienie. Dzięki temu przeglądanie naszej strony internetowej będzie bardziej przyjemne.

To nie koniec zmian
W toku prac podjęliśmy decyzję o wdrożeniu jeszcze jednej nowości. Nasi klienci często zwracają się do nas z pytaniami o usługi, które wymagają posiadania większego zasobu wiedzy technicznej i mogą być problematyczne. Właśnie dlatego postanowiliśmy rozpocząć pisanie bloga, którego właśnie czytasz. Naszym założeniem jest stworzenie bazy wiedzy o usługach i nowoczesnych produktach internetowych dostępnych na rynku Z naszego bloga dowiesz się: jak wybrać najlepsze dostępne rozwiązanie dla Twojego biznesu, jak nie nabrać się na niejasne oferty i jakimi sposobami można sprawić, żeby Twoja firma osiągała lepsze wyniki w internecie. Zapraszamy do regularnego zaglądania na naszego bloga, bo już niedługo pojawią się na nim nowe autorskie artykuły.

Nowe logo, strona internetowa i blog to owoc wielu tygodni pracy, którą podjęliśmy z myślą o najwyższej jakości obsługi naszego klienta, czyli Ciebie. Mamy nadzieję, że razem z nami będziesz kontynuować budowanie nowego wizerunku uti.pl i z przyjemnością korzystać z tego, co dla Ciebie przygotowaliśmy.