Jak wygląda przenoszenie hostingu do uti.pl?

Na rynku usług internetowych działa obecnie wiele firm, dlatego może zdarzyć się, że oferta, na którą się zdecydowałeś, nie jest najbardziej korzystną. Niejednokrotnie hostingodawcy proponują niezwykle niskie stawki na początku trwania umowy, a następnie znacząco je podnoszą. Może też okazać się, że usługa, która na początku była dla Ciebie odpowiednia, przestała Ci pasować. Jeśli nie zadowala Cię Twój hosting, przenieś go do nas. Z poniższego wpisu dowiesz się, jak wygląda transfer hostingu do uti.pl

Zajmiemy się przeniesieniem danych za Ciebie
Nasi klienci często niepokoją się, że przeniesienie hostingu od jednego operatora do drugiego będzie od nich wymagało pracy i zabierze dużo czasu. Możesz być spokojny – żeby przenieść swoje dane na nasze serwery, musisz jedynie dostarczyć nam odpowiednich danych transferowych. Wystarczy, że wskażesz w indywidualnie wygenerowanym dla Ciebie formularzu, które strony www i konta pocztowe mamy przenieść oraz podasz dane logowania do obecnego serwera, dzięki którym będziemy mogli to zrobić. Jeśli chcesz, żebyśmy założyli dla Ciebie nowe skrzynki pocztowe – nie ma problemu- wystarczy, że dasz nam o tym znać w formularzu. Dzięki przekazanym danym będziemy mogli zająć się przeniesieniem wszystkich Twoich usług za Ciebie.
W czasie kiedy będziemy przenosić Twoje dane, wszystkie Twoje usługi: strona www i poczta e-mail będą funkcjonować tak samo. Dzięki temu cały proces odbędzie się bez zbędnego stresu dla Ciebie.

 

Twoje dane pozostaną bez zmian
W uti.pl wszystkie Twoje usługi przeniesiemy w skali 1:1. Oznacza to, że Twoja strona www, archiwum korespondencji biznesowej będą działały dokładnie tak samo, jak przed zmianą hostingodawcy. Wiemy, że dane, które nasi klienci przechowują na naszych serwerach, są dla nich bardzo cenne, dlatego dajemy Ci gwarancję, że wszystkie pozostaną bez zmian. Twoja poczta i strona www będą działały równie efektywnie, jak wcześniej.

Dajemy Ci gwarancję konkurencyjnej ceny
Proponowanie klientom atrakcyjnej, niskiej ceny na pierwszy rok trwania umowy, a następnie znaczące podnoszenie opłat to praktyka, którą stosuje wielu hostingodawców. Takie działanie sprawia, że klienci mogą poczuć się zawiedzeni. Dlatego w UTi gwarantujemy, że jeśli podpiszesz umowę na dłuższy czas, na przykład na 2 lub 3 lata Twoje opłaty nie obejmą Cię żadne zmiany cen, przez cały okres trwania naszej współpracy.

Pomożemy Ci w instalacji i utrzymaniu certyfikatu SSL
Niektórzy hostingodawcy proponują, że w ramach hostingu otrzymasz od nich darmowy, wydawany przez nich certyfikat bezpieczeństwa. Tego typu certyfikaty, promowane przez firmy hostingowe mają przede wszystkim charakter marketingowy, a ich faktyczna skuteczność może nie być stuprocentowa. Może zdarzyć się, że takie certyfikaty nie są uznawane przez Google, więc wyszukiwarka reaguje tak, jakby Twoja strona w ogóle nie posiadała zabezpieczenia. Co więce,j certyfikaty o charakterze bezpłatnym nie posiadają gwarancji, że w razie złamania zabezpieczeń uzyskasz odszkodowanie. Takie certyfikaty trzeba też często odświeżać, co wymaga poświęcenia Twojego czasu.
Dlatego, zamiast proponować Ci darmowe rozwiązania, doradzimy Ci to, które jest najlepsze właśnie dla Ciebie i zajmiemy się jego instalacją i utrzymaniem na Twojej stronie.
Certyfikatom bezpieczeństwa poświęciliśmy odrębny wpis na blogu. Tutaj przeczytasz o nich więcej.

Służymy Ci profesjonalną poradą
Zdarza się, że nasi potencjalni klienci posiadają stare lub zainfekowane wirusami strony internetowe. W takim przypadku nawet przeniesienie witryny na najlepszy hosting nie poprawi jakości jej funkcjonowania. Przestarzałe technologie działają wolno, a wirusy powodują, między innymi: większe zużycie zasobów, błędy w wyświetlaniu strony, czy nawet blokadę działania usług hostingowych przez instytucje zewnętrzne, takie jak CERT Polska .
Ponieważ chcemy zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość usług i gwarancję bezpieczeństwa, bywa, że nie podejmujemy się przeniesienia takich witryn na nasz hosting. Klientom, których witryny pozostawiają wiele do życzenia, proponujemy profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Jeżeli uznamy, że witryna wymaga przebudowy, albo trzeba wzmocnić jej ochronę, powiemy Ci o tym i zaproponujemy wykonanie nowej strony, albo instalację i utrzymanie wtyczek zapewniających jej bezpieczeństwo.
Wierzymy, że takie rozwiązanie pozwoli nam zagwarantować wszystkim naszym klientom gwarancję najwyższej jakości działania ich usług i oszczędzi im stresu oraz generowania zbędnych kosztów.

Chcesz przenieść swoje usługi hostingowe?
Przejdź do uti.pl! Dla klientów przenoszących swój hosting na nasze serwery przygotowaliśmy specjalne promocje. Wśród naszych propozycji znajdziesz też pakiety usług, dzięki którym możesz mieć hosting, stronę, domenę i jeszcze więcej w atrakcyjnej cenie. Skontaktuj się z naszym konsultantem i zapytaj, co możemy Ci zaproponować.

Sprawdź szybkie hostingi w UTI.PL

Stabilna technologia, niezależne kopie bezpieczeństwa, szyfrowanie poczty, to tylko niektóre z zalet które pozwalają Ci spokojnie i bezpiecznie zająć się swoim biznesem. 

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Hosting współdzielony w UTI.PL